Blog

ILAC News

Instagram

Facebook

3 days ago

ILAC

ILAC, dünyanın en büyük ve en çok ödül alan dil okulu. Kanada'da her yıl 25.000'den fazla öğrenci İngilizce öğrenmek icin ILAC'a geliyor.

ILAC Genç Yetişkin Programını Keşfedin! Özellikle sizin için tasarlanmış kurslar ve etkinliklerle İngilizce öğrenin ve dünyanın her yerinden diğer öğrencilerle eğlenin.

ILAC'da dünyanın her yerinden her yaştan öğrencimiz var - herkes İngilizce öğrenmeyi seviyor! Bu yüzden 15-18 yaş arasındaki genç yetişkinler için özel olarak tasarlanmış programlar oluşturduk, böylece kendi yaşınızdaki ogrenciler ile ders çalışabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için: www.ilac.com #learnenglishincanada #studyabroad #ilacfriends #iloveilac #toronto
... See MoreSee Less

View on Facebook

4 days ago

ILAC

After graduating from the University of Barcelona, Aina learned about the ILAC International College business and customer service program.

She decided to come to Canada with her sister to improve their skills and gain Canadian experiences.

Watch their story and inspire yourself to seek one of the best experiences of your life.

For more information: www.ilacic.com

#studyandwork #learnenglishincanada #studyabroad #ilacfriends #iloveilac #toronto #ilacic 🇨🇦
... See MoreSee Less

View on Facebook

6 days ago

ILAC

ILAC – самая большая и самая награждаемая языковая школа в мире. Более 25.000 студентов изучают английский в Канаде каждый год. Узнай больше о молодежной программе в ILAC! Изучай английский и проводи хорошо время со студентами со всего мира на наших курсах и мероприятиях, созданных специально для тебя. В ILAC учатся студенты разного возраста из различных стран мира. Все любят учить английский! Именно поэтому мы создали программу для молодежи 15-18 лет, чтобы ты смог учиться с людьми своего возраста.

Для подробной информации: www.ilac.com #learnenglishincanada #studyabroad #ilacfriends #iloveilac #toronto
... See MoreSee Less

View on Facebook
Translate »